KATLİAMLARI YOK ETMEK İÇİN

 

     HOŞ   GELDİNİZ ! 

       BU BİLGİLER,  TEHLİKEYİ,  SIRALI KATLİAMLARI YOK ETMEK,  BÜTÜN İNSANLIĞI KURTARMAK, ASİL, KAHRAMAN, GERÇEKTEN İYİLİKÇİ OLMAK İÇİN FIRSATTIR .

      TEHLİKEYİ YOK ETMEK,  İNSANLIK İÇİNDE YAŞAYAN  HERKESİN GÖREVİ.  

     TEHLİKEYİ YOK ETMEK İÇİN,  ÖNCE TEHLİKENİN NE OLDUĞUNU İYİ BİLMEK ZORUNDAYIZ ;  EVRENİMİZ GİBİ  AYRI MADDE EVREN VAR,  EVRENİMİZİN    İKİZİ MADDE EVREN VAR,   GELECEKTEN GEÇMİŞE İLERLİYOR,  İÇİNDE 2050 İLE 2012 ARASINDA 3  KATLİAMLAR,  NÜKLEER SAVAŞ  VAR  YAŞANMIŞ.

      BİZ, BU EVRENDE BİLGİLİ BİLİNÇLİ TEDBİRLER  YAPARAK  KADERİ,  GELECEĞİ  DEĞİŞTİREBİLİRİZ.  KOLAY  ANLAŞILMASINI SAĞLAMAK İÇİN ÇİZİMLİ  SUNUNDUM, İNCELEYİNİZ KARŞILAŞTIRINIZ.

     BAZI İNSANLAR TEHLİKE YOK GİBİ GEVŞEK, RAHAT DAVRANIYOR,  O DAVRANIŞ ÇOK TAHLİKELİ.  TEHLİKE BİTTİĞİNDE, RAHATLAYABİLİRSİNİZ,  ŞİMDİ  VAR DEVAM EDİYOR !

  

    

    BU BİLGİLERE GÖRE HAREKET EDİNİZ ;

 


    GELECEKTEN GEÇMİŞE İLERLEYEN 2. EVREN VAR, İÇİNDE 6 SAVAŞLAR, NÜKLEER SAVAŞ VAR, ÖLEN İNSAN SAYISI, MİLYARLAR, KALAN İNSAN SAYISI 1, 5  VEYA 2 MİLYAR,  ÇOĞU ÇOCUK, KIZ, KADIN.  

  

   Geleceği nasıl biliyoruz ?

BÖYLE :
       2. evren var gelecekten geçmişe ilerliyor, son peygamber MUHAMMED,  ruhuhdaki kudretinin mucize görme  yeteneği ile  2. evrene 2050 ile 1700 arasına baktı,  6 sıralı katliamları gördü inceledi, tedbirler almamız katliamları yok etmemiz için bize önceden bildirdi.   Bu çizimli anlatım önceden bildirimlere göre yapıldı, inceleyip iki evrendeki savaşları karşılaştırınız.

 
001

 
 
 
 
 
 
 
 
 Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret11526
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.9452.9568
Euro3.29843.3116
Hava Durumu
Anlık
Yarın
8° 2°
Saat